piątek, 1 lipca

Microsoft Outlook iOS

Microsoft wprowadził dziś oficjalną aplikację Outlook dla systemu iOS, która pozwala użytkownikom na łatwe przeglądanie i porządkowanie ich skrzynek e-mail, kalendarzy, załączników i więcej w jeden jednolity widok. Aplikacja współpracuje z własnymi usługami Microsoftu Outlook.com i Office 365, oraz jest kompatybilna z iCloud, Gmail i Yahoo Mail. Outlook dla iOS posiada również funkcje obsługi gestami, podobną do tej znanej z aplikacji Mail Apple.

Teraz w programie Outlook, naprawdę można zarządzać swoją pracą i osobistymi e-mailami w telefonie i na tablecie – tak skutecznie, jak robi się to na komputerze. A ponieważ wiemy, że każdy ma swój własny, niepowtarzalny sposób zarządzania e-mailami, Outlook oferuje konfigurowalne opcje przesuwania i akcji, dzięki czemu można dostosować ją tak, jak Ci się podoba. Oprócz e-maila, nowa aplikacja Outlook oferuje integrację kalendarza sprawiając, że możemy zaplanować spotkanie lub udostępnić harmonogram jednym dotknięciem.

Outlook dla iOS jest pierwszą aplikacja opracowaną przez Microsoft po przejęciu firmy Accompli, która również opracowała wcześniej swojego klienta poczty e-mail dla iOS i Androida. Microsoft zwiększył wysiłki w dziedzinie mobilnej produktywności w ciągu ostatniego roku, wprowadzając pakiet Office na iOS w marcu i uruchomiając aktualizacje dodające możliwość drukowania i obsługi czcionek innych firm.

Microsoft Outlook jest darmową aplikacją na urządzenia iOS, którą możecie pobrać z App Store.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx