sobota, 2 marca

microsoft-solitaire-collection

Firma Microsoft wypuściła dziś „Microsoft Solitaire Collection” na iOS, pakiet klasycznych gier znanych wszystkim użytkownikom systemu Windows, który zawiera takie gry jak Klondike, Spider, FreeCell, Pyramid i Tripeaks. Jak zauważa The Verge, wersja Microsoft Solitaire jest dostępna w systemie Windows od ponad 25 lat, ale po raz pierwszy gra została rozszerzona na inne platformy.

Aplikacja oferuje codzienne wyzwania dla graczy na czterech różnych poziomach trudności, a integracja z Xbox Live pozwoli każdemu z subskrypcją usługi konsoli Microsoftu zalogować się na swoje konto by konkurować z przyjaciółmi. Zapis w chmurze pozwala również na rozgrywkę na różnych urządzeniach.

Numer 1 wśród gier karcianych na świecie jest teraz dostępny na iPhone i iPad! Przez ponad 25 lat, Microsoft Solitaire Collection pozostaje jedną z najczęściej granych gier wszech czasów i jest obecnie dostępny za darmo na iPhonie lub iPadzie! Microsoft Solitaire Collection oferuje pięć z najlepszych gier karcianych w jednej aplikacji!

Microsoft Solitaire Collection jest dostępny do pobrania za darmo z App Store, a z poziomu gry dostępne jest uaktualnienie Premium, które pozbywa się reklam, zawiera podwójne premie i nagrody i oferuje inne zachęty do gry za 1,99 EUR miesięcznie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx