poniedziałek, 27 maja

Microsoft wydał w tym tygodniu nową wersję beta swojej aplikacji Office na iPada z obsługą funkcji pisania odręcznego za pomocą Apple Pencil.

Funkcja ta umożliwia wstawianie i edycję tekstu w dokumencie programu Word, prezentacji programu PowerPoint lub arkuszu kalkulacyjnym programu Excel za pomocą Apple Pencil, a pismo odręczne jest automatycznie konwertowane na tekst maszynowy.

Po włączeniu funkcji Pisanie odręczne w Ustawieniach → Apple Pencil można z niej korzystać, dotykając przycisku Pisanie odręczne na karcie Rysuj w wersji 2.64 aplikacji Office. Ta funkcja może być teraz testowana przez członków programu Office Insider za pośrednictwem TestFlight, a aktualizacja prawdopodobnie zostanie udostępniona w App Store dla wszystkich użytkowników w nadchodzących tygodniach.

Pisanie odręczne zostało dodane do iPadOS 14 dla każdego iPada, który obsługuje Apple Pencil w tym iPada Pro, iPada Air trzeciej generacji i nowszych, iPada mini piątej generacji i nowszych oraz iPada szóstej generacji i nowszego.

Ujednolicona aplikacja Office firmy Microsoft z Wordem, PowerPointem i Excelem zyskała zgodność z iPadem w lutym 2021 roku i jest dostępna również ana iPhone’a.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx