wtorek, 16 sierpnia

Tradycyjne i egzotyczne posiłki w najlepszych miejscach za pół ceny? Z OpenCard jest to możliwe.

Czy jesteś miłośnikiem dobrego jedzenia, ceniącym sobie różnorodność kulinarną oraz swobodę wyboru? Chciałbyś do tego zaoszczędzić? Idealnym rozwiązaniem jest więc dla Ciebie OpenCard – program, który w całej Polsce daje zniżkę od 20% do 50%. Do wyboru jest ponad 550 restauracji serwujących dania tradycyjnej kuchni polskiej, europejskiej, meksykańskiej, indyjskiej, bałkańskiej czy afrykańskiej. Karta OpenCard pozwala nie tylko na uzyskanie rabatu jej posiadaczowi, ale również towarzyszącym mu przyjaciołom – nawet do 12 osób. Rabaty można wykorzystywać przy każdej wizycie w restauracji.

– OpenCard jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy chcą częściej wychodzić do restauracji, jak i tych którzy jedzą na mieście z czystego pragmatyzmu – zachęca Mateusz Warpas z OpenCard. – W obu przypadkach rabaty, które zapewnia OpenCard pozwolą jeszcze częściej kosztować różnorodnych dań, nierzadko wychodzących spod ręki najlepszych szefów kuchni. Tworząc program staramy się różnicować rodzaj kuchni  i restauracji tak, aby niezależnie czy wybieramy się na wystawną kolację czy po prostu chcemy zjeść szybki obiad z przyjaciółmi, lokale z OpenCard były pierwszym wyborem. Po co przepłacać skoro można zjeść tanio i dobrze dzięki naszej karcie? – dodaje Warpas.

Dla naszych czytelników mamy specjalną promocję, 30-dniową kartę testową za darmo. Co trzeba zrobić aby odebrać kartę?

  • Pobierz aplikację OpenCard
  • Wybierz „Menu”, a następnie „Wykorzystaj kod”
  • Wpisz kod „AppleWorld”
  • Potwierdź dane i ciesz się zniżkami

Po upływie 30 dni dostęp do zniżek zostanie wyłączony, do Ciebie należeć będzie decyzja czy chcesz przedłużyć ważność karty czy nie. Dostaniesz od nas również fajną cenę na późniejszy zakup karty 🙂

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx