poniedziałek, 20 maja

iOttie Easy Flex 3_1

Jeżeli samochód jest waszym codziennym środkiem transportu to zapewne nie raz zastanawialiście się gdzie trzymać telefon, aby mieć do niego łatwy dostęp w trakcie podróży. Telefon wrzucony do schowka, choć teoretycznie jest po ręką, ogranicza jego funkcjonalność, a sięganie do niego w trakcie jazdy jest poniekąd także niebezpieczne.

iOttie Easy Flex 3_3

iOttie Easy Flex 3_4

Dlatego najlepszym rozwiązaniem do samochodu jest zastosowanie specjalnego uchwytu. Jest ich na rynku sporo, a dziś przedstawię jeden z nich. Ze sklepu zolti.pl otrzymaliśmy do testów model lidera wśród producentów takich uchwytów iOttie Easy Flex 3.

Uchwyt już od samego rozpakowania pudełka zachwycił mnie swoim rozmiarem. Jest bardzo zgrabny i mały. A to według mnie jest jego ogromnym plusem. Uchwyt po zamontowaniu w samochodzie nie zajmuje dużo miejsca na desce rozdzielczej czy szybie. Nie ogranicza dzięki temu widoczności, a to jest faktycznie jego zaleta.

iOttie Easy Flex 3_5

iOttie Easy Flex 3_8

IOttie Easy Flex 3 wyposażony jest w mocną przyssawkę, która jak informuje producent została stworzona na bazie skóry Gekona, dzięki czemu uchwyt można zamocować praktycznie na każdej powierzchni. Oprócz samochodu można go zastosować w domu bezproblemowo mocując do łóżka czy nawet ściany. Świetnie współgra nawet z najbardziej chropowatymi powierzchniami! Uchwyt wyposażony jest w obrotowy klips 360′ umożliwiający komfortowe użytkowanie telefonu w każdej sytuacji np. w trakcie korzystania z nawigacji. Telefon trzyma się w uchwycie bardzo pewnie (czy to w etui czy bez) i nie mam mowy aby wysunął się z zacisków uchwytu. W uchwycie możemy oprócz iPhone’a umieścić każde inne urządzenie do przekątnej ekranu 5 cali. Nabywając go teraz mamy pewność, że i kolejna generacja iPhone’a 6 z teoretycznie większym wyświetlaczem też będzie do niego pasować.

iOttie Easy Flex 3_9

iOttie Easy Flex 3_10

Uchwyt iOttie Easy Flex 3 można zamówić w cenie 139 zł na Zolti.pl. Polecam.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx