piątek, 9 czerwca

12_9_ipad_macbook_air-800x450

Japoński magazyn Mac Fan opublikował w styczniowym wydaniu kilka możliwych schematów przedstawiających konstrukcję wielkoekranowego „iPada Pro” lub „iPada Air Plus”, które zostały udostępnione przez Mac Otakara wraz z pewnymi informacjami na temat nadchodzącego urządzenia.

Schematy sugerują, że tablet będzie zawierać 12,2-calowy wyświetlacz LCD i prezentują jego wymiary 305.31 mm x 220.8 mm x 7 mm lub w calach 12 cali x 8,7 cala x 0,28 cala, co jest zgodne z wcześniejszymi pogłoskami o większym tablecie. Wiele plotek sugeruje, że ekran większego tabletu będzie miał rozmiar 12,9 cali, ale to już drugi raport, który sugeruje że urządzenie będzie posiadać wyświetlacz 12,2-calowy.

large-5478a255601b6

„IPad Pro” lub „iPad Air Plus”, jak nazywa go Mac Fan, ma posiadać nowy procesor A9, który jest uaktualnieniem obecnego procesora A8X z iPada Air 2, co jest odejściem od wcześniejszych doniesień, że większy tablet będzie korzystał z tego samego procesora A8X wprowadzonego w iPadzie Air 2.

Wraz z uaktualnionym procesora, tablet ma posiadać dwa głośniki, wzdłuż górnej i dolnej krawędzi, aby umożliwić lepszy dźwięk stereo. Całość ma być podobna do istniejących iPada Air 2 i iPada mini.

Mac Fan uważa również, że Apple pracuje nad iPadem mini 4, który będzie wyposażony w ten sam procesor A8X, który znajduje się w iPadzie Air 2 i posiadać będzie jeszcze cieńszy profil, tak samo nawiązując do większego modelu. Wraz z premierą iPada mini 4, Mac Fan twierdzi, że zarówno iPad mini jak i iPad mini 3 zostaną wycofane.

Według raportu, oba te tablety mogą trafić do sprzedaży pomiędzy kwietniem a czerwcem 2015 roku, co jest zgodne z wcześniejszymi plotkami na temat iPada Pro. Wcześniej w tym miesiącu, niezawodny analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo sugerował, że iPad Pro może nie wejść do masowej produkcji, aż do drugiego kwartału 2015 roku, w związku z koncentracją Apple na produkcji większego iPhone’a 6 Plus.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx