środa, 24 lipca

Nowy Mac Pro firmy Apple, który wciąż opisywany jest na stronie internetowej Apple jako dostępny „już jesienią”, został zauważony w ten weekend w studio DJ-a i producenta Calvina Harrisa.

W sobotę Harris opublikował na Instagramie relację, zawierającą trochę swojej muzyki i dającą swoim obserwatorom zerknięcie do swojego studia produkcyjnego, w którym Mac Pro z charakterystyczną obudową tarki do sera i uchwytami do noszenia można zobaczyć na podłodze obok biurka.

Sugeruje to, że Apple podzielił się nową, wysokowydajną maszyną z kreatywnymi profesjonalistami, aby dać im odczuć moc i potencjał przed publiczną premierą, która może odbyć się teraz już każdego dnia.

Całkowicie nowy Mac Pro może pochwalić się nawet 28-rdzeniowym procesorem Intel Xeon, do 1,5 TB pamięci RAM ECC, do 4 TB pamięci SSD oraz grafiką AMD Radeon Pro Vega II Duo. Komputer ma również osiem gniazd rozszerzeń PCI dla maksymalnej wydajności, rozszerzenia i możliwości konfiguracji.

Nowa konstrukcja obejmuje ramę ze stali nierdzewnej z gładkimi uchwytami i aluminiową obudowę, która unosi się, zapewniając 360-stopniowy dostęp do całego systemu. Obudowa ma również unikalny wzór siatki, aby zmaksymalizować przepływ powietrza i cichą pracę.

Apple zapowiedział Mac Pro 3 czerwca, a firma od tego czasu zwleka z jego jesiennym wydaniem wciąż nie podając konkretnej daty premiery. Komputer otrzymał zgodę FCC 30 października, co sugeruje, że dostępność w przedsprzedaży jest niedaleka.

Cena Mac Pro zaczyna się w Stanach Zjednoczonych od 5 999 dolarów, więc urządzenie jest przeznaczone tylko dla najpoważniejszych profesjonalnych użytkowników.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx