wtorek, 25 czerwca

Łzy radości nadal były jedną z najpopularniejszych emotek używanych na całym świecie w 2021 roku, wynika z listy Unicode Consortium najpopularniejszych emoji stosowanych przez cały rok.

Emotka ? stanowi ponad pięć procent wszystkich używanych emotek, a jedyną inną emotką, która jest używana równie często to emotka serca (❤️).

Inne najpopularniejsze emoji w 2021 roku to: tarzanie się po podłodze ze śmiechu, kciuk w górę, głośno płacząca twarz, złożone dłonie, pocałunek w twarz, twarz z sercami, twarz z oczami w kształcie serc i uśmiechnięta twarz lub w emoji: ? ❤️ ? ? ? ? ? ? ? ?.

Najpopularniejsze emotki nie zmieniły się zbytnio w ciągu ostatnich kilku lat, a płacząca śmiejąca się twarz i czerwone serce były również dwoma najlepszymi emotkami w 2019 roku, kiedy to po raz ostatni Konsorcjum Unicode udostępniło dane dotyczące emoji. Inne emoji na liście przesunęły się i jest kilka nowych na liście 10 najlepszych, takie jak kciuk w górę i twarz z sercami.

Konsorcjum Unicode podzieliło również emoji według kategorii, aby odkryć najczęściej używane emotikony, emotikony ludzi, symbole, ubrania, zwierzęta, emotikony podróżne, przedmioty i emotikony żywności z wykresami częstotliwości używania dostępnymi na stronie internetowej Unicode Consortium.

emoji-smileys-2021

Więcej informacji na temat najpopularniejszych emotikon 2021 roku można znaleźć w pełnym zestawieniu Konsorcjum Unicode.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx