środa, 17 kwietnia

Logitech wprowadził na rynek kilku nowych myszy i klawiatur, które zostały opracowane do użytku z komputerami Mac, w tym pierwszą mechaniczną klawiaturę Logitech zoptymalizowaną pod kątem komputerów Mac.

Klawiatura MX Mechanical Mini for Mac ma układ klawiatury zaprojektowany dla komputerów Mac z narzędziami do dostosowywania skrótów za pomocą aplikacji Logi Options+. Klawiatura wykorzystuje niskoprofilowe przełączniki Tactile Quiet, które zapewniają ciche pisanie, a same klawisze są podświetlane. Klawiatura jest dostępna w kolorze Space Grey lub Jasnoszarym i może łączyć się z trzema urządzeniami Apple za pomocą funkcji Easy Switch.

mx-for-mac-adobe-cc-with-mx.png

Logitech wprowadził również klawiaturę K380 do obsługi wielu urządzeń Mac w nowym kolorze jagodowym, która dołącza do istniejących kolorów takich jak biały, czarny i różowy. K380 została zaprojektowana z myślą o oszczędzaniu miejsca do użytku w dowolnym miejscu i może współpracować z komputerami Mac, iPadami i iPhone’ami.

full-setup-streamcam-zone-vibe100-for-mac

Jeśli chodzi o myszki, Logitech wprowadził MX Master 3S dla komputerów Mac i Lift dla komputerów Mac. MX Master 3S ma nowe, elektromagnetyczne kółko MagSpeed, które może przewijać 1000 linii na sekundę oraz ma regulowane DPI, które można ustawić w zakresie od 1000 do 8000, co zapewnia precyzyjną pracę na wyświetlaczach o wysokiej rozdzielczości. Dostępna w kolorze Space Grey lub Jasnoszarym mysz wykorzystuje funkcję Quiet Clicks i podobnie jak wszystkie nowe produkty firmy Logitech, jest w stanie połączyć się z trzema urządzeniami jednocześnie.

mx-master-3s-for-mac-mouse-comfort-meets-quiet-clicks

Myszka Lift for Mac to ergonomiczna mysz, która ma na celu ułożenie dłoni w naturalnej pozycji uścisku dłoni pod kątem 57 stopni. Logitech twierdzi, że ten kształt wywiera mniejszy nacisk na nadgarstek w ciągu dnia i utrzymuje ramię i górną część ciała w bardziej naturalnej pozycji. Mysz jest idealna dla osób o małych i średnich dłoniach.

mysz-lift-dla-mac

Wszystkie nowe produkty firmy Logitech są dostępne na ich oficjalnej stronie. MX Mechanical Mini for Mac kosztuje 699 złotych, K380 w Blueberry kosztuje 259 złotych, MX Master 3S for Mac kosztuje 609 złotych, a Lift for Mac 349 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx