sobota, 2 lipca

JPG 300 dpi (RGB)-BASE enviro Workspace

Firma Logitech przedstawia Logi BASE – stację dokującą ze złączem Smart Connector dla 12,9 lub 9,7 calowego iPada Pro, która umożliwia nowy sposób ładowania, bez konieczności przerywania pracy na urządzeniu. Logi BASE pozwala ustawić dogodny kąt nachylenia tabletu w trakcie pisania czy oglądania filmów. Pełne wykorzystanie potencjału iPada Pro stało się właśnie wygodniejsze.

„W zeszłym roku wprowadziliśmy Logi CREATE – pierwszą klawiaturę od zewnętrznej firmy kompatybilną z Apple Smart Connector” – powiedziała  Magdalena Rosa, Regional Marketing Manager Eastern Europe. „Wraz z premierą nowego, 9,7 calowego iPada Pro, chcemy zaproponować kolejne rozwiązanie, które dzięki zastosowaniu złącza Smart Connector, pozwoli na wykorzystanie w pełni możliwości tabletu od Apple w domu i biurze” – dodała Magdalena Rosa.

JPG 300 dpi (RGB)-BASE Charging

Logi BASE to pierwsze urządzenie do iPada Pro, które wykorzystuje złącze Smart Connector do ładowania tabletu. Dzięki umieszczonym w stacji dokującej magnesom iPad Pro sam zostaje naprowadzony na złącze. Wystarczy go postawić na urządzeniu, a ładowanie rozpocznie się automatycznie.

Logi BASE ułatwia korzystanie z iPada Pro w dowolnym pomieszczeniu. Stacja dokująca umieszczona na kuchennym blacie pozwoli na śledzenie przepisu podczas gotowania lub na podpytanie Siri o odpowiedni czas pieczenia. Urządzenie postawione na nocnym stoliku umożliwi sprawdzenie prognozy pogody i harmonogramu na nadchodzący dzień. Z kolei w biurze iPada Pro połączonego z Logi BASE, można ustawić koło swojego komputera, zyskując tym samym dodatkowy ekran do pracy.

Logi BASE, dzięki precyzyjnemu wykończeniu, dopasowanym, zakrzywionym kształtom i użyciu wysokogatunkowego aluminium stanowi naturalne uzupełnienie iPada Pro. Logi BASE nie tylko świetnie wygląda, ale też jest wygodne w użyciu.

Logi BASE współpracuje z 12,9 i 9,7-calowym iPad Pro. Produkt jest już dostępny  na stronach Logitech i Apple w sugerowanej cenie detalicznej 99,99 €.

Więcej informacji na logitech.com.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx