niedziela, 5 lutego

Firma Caviar zaprezentowała limitowaną wersję etui dla iPhone X „Tesla” z wbudowanym panelem słonecznym do ładowania. Firma informuje, że obudowa ma „karbonową bazę, złote elementy dekoracyjne, wskaźnik naładowania baterii i płytkę ładującą odporną na wstrząsy”.

iPhone X Tesla marki Caviar jest wyposażony w baterię słoneczną, która przetwarza energię świetlną i za jej pomocą uzupełnia baterię. Ten telefon dosłownie dostaje moc z powietrza! Jest to najczystsza energia, do której nie są potrzebne żadne wydatki. Rozwój baterii słonecznych, inteligentnych domów, wyposażonych w takie baterie i pojazdy pracujące na elektryczności, aktywnie realizuje dziś Elon Musk – główny twórca firmy Tesla; na cześć jego wielkich innowacyjnych osiągnięć, tak właśnie nazwano nowy telefon Caviar.

Początkowo firma planowała ograniczyć produkcję do 99 sztuk, ale podobno miała już ponad 99 zamówień, w czasie finalizowania tego modelu. Od tego czasu zwiększyła liczbę jednostek w serii do 999. Ceny zaczynają się od około 4600 dolarów za model 64 GB.

Niestety, nie podano szczegółów na temat tego, jak dobrze działa panel słoneczny do ładowania baterii. Zobaczcie zdjęcia i wideo aby się mu lepiej przyjrzeć.


Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx