sobota, 26 listopada

Apple rozpoczął oficjalną sprzedaż ładowarki MagSafe Duo, która została zapowiedziana wraz z nowymi modelami iPhone’a 12 w październiku. Wyceniona na 679 złotych, ładowarka ‌MagSafe‌ Duo oferuje krążek ładujący ‌MagSafe‌ do ‌iPhone 12‌, 12 Pro, 12 Pro Max i 12 mini, wraz z ładowarką do Apple Watch.

Chociaż akcesorium pojawiło się w sklepie internetowym Apple już jakiś czas temu to wciąż było opisane jako dostępne wkrótce i nie było jasne, kiedy oficjalnie stanie się możliwe do zakupu. Zamówienia złożone dzisiaj zostaną dostarczone już w piątek, 4 grudnia.

‌MagSafe‌ Duo ma składaną konstrukcję ułatwiającą przenoszenie i jest dostarczane z kablem USB-C na Lightning. Krążek do ładowania Apple Watch może być używany na płasko, ale istnieje również opcja podniesienia go, aby naładować Apple Watch w pozycji pionowej. Część ładująca MagSafe nie ma tej opcji.

Przed zakupem warto zauważyć, że ‌MagSafe‌ Duo nie jest w stanie naładować modelu ‌iPhone 12‌ pełną mocą 15 watów obsługiwanych przez samodzielną ładowarkę ‌MagSafe‌. Zamiast tego jest w stanie ładować z maksymalną mocą 14 W po sparowaniu z odpowiednią ładowarką.

Pomimo wysokiej ceny MagSafe Duo nie jest dostarczany z zasilaczem. Po sparowaniu z zasilaczem USB-C o mocy 20 W firmy Apple może ładować iPhone’a do 11 W, a po sparowaniu z zasilaczem USB-C o mocy 27 W lub wyższej, ładuje się mocą 14 W.

Choć zaprojektowany dla modeli iPhone 12, Apple twierdzi, że MagSafe Duo jest kompatybilna ze starszymi iPhone’ami, AirPodsami z bezprzewodowym etui ładującym, AirPods Pro i innymi urządzeniami obsługującymi bezprzewodowe ładowanie oparte na Qi.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx