poniedziałek, 27 maja

Na początku listopada Apple wypuścił iOS 14.2 i choć wprowadził w nim mnóstwo nowych funkcji dla iPhone’ów, to o jednej rzeczy nie wspomniał. Aktualizacja dodaje obsługę połączeń FaceTime 1080p na urządzeniach iPhone 8 i nowszych.

Odkrycia tego dokonał MacMagazine, który stwierdził, że Apple po cichu zaktualizował strony ze specyfikacjami urządzeń takich jak iPhone XR wkrótce po wydaniu iOS 14.2.

Przed wydaniem firma Apple nie wyświetlała połączeń wideo FaceTime HD (1080p) na swoich stronach dotyczących iPhone’a XR, ale dodała ją w tygodniu następującym po debiucie iOS 14.2.

Patrząc na narzędzie Apple do porównywania iPhone’ów, Apple wyjaśnia teraz, że FaceTime HD (1080p) przez Wi-Fi jest dostępny we wszystkich modelach, w tym iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone SE (2020), iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

Oznacza to, że jeśli chodzi o korzystanie z FaceTime HD, jedyną zaletą iPhone’ów 12 jest obsługa tej rozdzielczości zarówno przez Wi-Fi jak i 5G.

Według testów przeprowadzonych przez MacMagazine, różnica w jakości pomiędzy 1080p przez Wi-Fi a 720p przez 4G była bardzo zauważalna na starszych iPhone’ach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx