środa, 8 lutego

Apple planuje wypuścić trzecią generację AirPods o konstrukcji „podobnej do AirPods Pro” w pierwszej połowie 2021 roku poinformował dziś w swojej najnowszej notatce badawczej analityk TF International Securities Ming-Chi Kuo.

Wprowadzone w listopadzie 2019 roku słuchawki AirPods Pro mają wkładkę douszną z trzema rozmiarami miękkich, elastycznych silikonowych końcówek dodanych do zestawu oraz krótszymi trzonkami poniżej ucha. AirPods Pro ma również kilka ulepszonych funkcji w porównaniu ze zwykłymi AirPods, w tym aktywną eliminację hałasu, lepszą jakość dźwięku oraz odporność na wodę i pot.

Obecny asortyment AirPods obejmuje AirPods drugiej generacji z przewodowym etui do ładowania za 799 złotych, AirPods drugiej generacji z bezprzewodowym etui ładującym za 999 złotych oraz AirPods Pro z etui do ładowania bezprzewodowego za 1249 złotych.

Kuo powtórzył także, że modele iPhone 12 nie będą zawierać w zestawie słuchawek EarPods, które jego zdaniem pomogą zwiększyć dostawy AirPods do 2021 roku. Oczekuje również, że sprzedaż AirPods skorzysta z pewnego rodzaju programu promocyjnego, który ma zostać uruchomiony w drugiej połowie 2020 roku – być może umożliwiającego klientom kupić AirPods ze zniżką wraz z iPhone’em 12.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx