poniedziałek, 22 kwietnia

Według nowych informacji udostępnionych przez analityka Apple, Ming-Chi Kuo, dostawcy Apple prawdopodobnie rozpoczną masową produkcję drugiej generacji AirTaga w czwartym kwartale 2024 roku. Obecny AirTag został wprowadzony na rynek w kwietniu 2021 roku.

Kuo uważa, że nowy AirTag będzie miał lepszą integrację z nadchodzącym zestawem Apple Vision Pro, jako część ekosystemu obliczeń przestrzennych, ale nie podał żadnych dodatkowych szczegółów ani nie ujawnił żadnych innych potencjalnych nowych funkcji śledzenia przedmiotów.

Obecny AirTag jest wyposażony w zaprojektowany przez Apple układ U1 dla ultraszerokopasmowego pasma, umożliwiający funkcję precyzyjnego wyszukiwania, która wyświetla odległość i kierunek do AirTaga. Kuo powiedział już, że modele iPhone’a 15 prawdopodobnie będą miały ulepszony czip ultraszerokopasmowy, więc być może Apple planuje ulepszony układ U2 zarówno dla iPhone’ów jak i AirTaga.

W oparciu o te doniesienia nowego AirTaga możemy się spodziewać nie wcześniej jak za ponad rok. Tym samym dokładniejsze plotki o urządzeniu dopiero przed nami.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx