sobota, 20 kwietnia

Według analityka Ming-Chi Kuo Apple poinstruował chińskiego dostawcę Goertek, aby zawiesił montaż AirPods Pro drugiej generacji z powodu problemów produkcyjnych.

W serii udostępnionych dziś tweetów Kuo informuje, że chiński dostawca Luxshare rozszerzył produkcję AirPods Pro drugiej generacji, aby wypełnić powstałą lukę i jest obecnie wyłącznym dostawcą bezprzewodowych słuchawek dousznych.

„Zawieszenie produkcji przez Goertek jest bardziej prawdopodobne z powodu problemów produkcyjnych niż problemów z popytem”, powiedział Kuo, nie wyjaśniając, jakie mogą być konkretne problemy. Kuo powiedział, że nie jest jasne, kiedy Goertek wznowi produkcję AirPods Pro. Nie jest również jasne, czy problemy dotyczą już sprzedanych słuchawek AirPods Pro drugiej generacji.

Nowe AirPods Pro zostały wydane pod koniec września i są obecnie dostępne w sklepie internetowym Apple. Wkrótce okaże się, czy utrata jednego dostawcy będzie miała jakikolwiek wpływ na ich dostępność w okresie przedświątecznych zakupów.

Nowe AirPods Pro mają nawet dwukrotnie większą aktywną redukcję szumów niż oryginalne, ulepszenia etui ładującego i nie tylko.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx