niedziela, 25 września

Według najnowszych prognoz analityka Ming-Chi Kuo, Apple planuje wypuścić w przyszłym roku aż pięć nowych modeli iPhone’ów.

W notatce badawczej dla TF International Securities Kuo określił swoje oczekiwania dotyczące tak zwanego iPhone’a SE 2 z 4,7-calowym wyświetlaczem LCD w pierwszej połowie 2020 roku, a następnie wyższych modeli składających się wyłącznie z modeli OLED o wielkości 5,4-cala, dwóch 6,1-cala i 6,7-cala w drugiej połowie roku.

Kuo oczekuje, że wszystkie cztery wyższe modele będą obsługiwać 5G z modemem Qualcomm X55 dodając, że dostępność modeli z tylko Sub-6G lub Sub-6G-plus-mmWave czyli typów 5G będzie się różnić w zależności od kraju.

Kuo oczekuje, że modele iPhone’a z mmWave będą dostępne na pięciu rynkach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Japonii, Korei i Wielkiej Brytanii, podczas gdy Apple może nawet wyłączyć funkcjonalność Sub-6G w krajach, które nie oferują usługi 5G lub mają płytkie wskaźnik penetracji 5G w celu zmniejszenia kosztów produkcji.

Tak zwany iPhone SE 2 ma przypominać iPhone’a 8 z 4,7-calowym wyświetlaczem z ramkami i przyciskiem Home z Touch ID, ale z szybszym układem A13 i 3 GB pamięci RAM. Według Kuo urządzenie będzie nadal miało tylny aparat z jednym obiektywem, podobnie jak oryginalny iPhone SE i iPhone 8.

Cztery wyższej klasy iPhony będą przypominać iPhone’a 4, z nową, metalową ramką, która prawdopodobnie będzie miała bardziej płaskie krawędzie.

Podsumowując, możemy spodziewać się następującego zestawu iPhone’ów w 2020 roku, jeśli raport Kuo jest dokładny:

  • 4,7-calowy iPhone SE 2: wyświetlacz LCD, tylny aparat z jednym obiektywem, brak obsługi 5G
  • 5,4-calowy iPhone 12: wyświetlacz OLED, tylny aparat z dwoma obiektywami, obsługa 5G
  • 6,1-calowy iPhone 12: wyświetlacz OLED, tylny aparat z dwoma obiektywami, obsługa 5G
  • 6,1-calowy iPhone 12 Pro: wyświetlacz OLED, tylny aparat z potrójnym obiektywem, obsługa 5G
  • 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max: wyświetlacz OLED, tylny aparat z potrójnym obiektywem, obsługa 5G
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx