środa, 22 maja

Apple porzucił swoje plany związane z wypuszczeniem iPada Air z wyświetlaczem OLED w przyszłym roku ze względu na obawy dotyczące jakości i kosztów twierdzi analityk Apple Ming-Chi Kuo w najnowszej notatce dla inwestorów.

W marcu Kuo poinformował, że Apple ma w planach na przyszły rok iPada Air z wyświetlaczem OLED. Teraz Kuo zrewidował swoją prognozę, mówiąc, że tak się nie stanie, ponieważ Apple anulował te plany z powodu kosztów i wydajności niespełniających oczekiwań firmy.

Kuo wcześniej stwierdził, że 11-calowy iPad Pro otrzyma w przyszłym roku wyświetlacz mini-LED, a Kuo dzisiaj potwierdził to twierdzenie, mówiąc, że będzie to „cel dla linii iPadów w 2022 roku”. Obecnie tylko 12,9-calowy iPad Pro zawiera nowszą technologię mini-LED. Jednym z powodów, dla których Kuo twierdzi, że Apple zrezygnował z OLED w iPadzie Air z powodu zagrożenia dla sprzedaży nadchodzącego 11-calowego iPada Pro z wyświetlaczem mini-LED.

Choć Apple planuje pozostać przy wyświetlaczu LCD w iPadzie Air, Kuo mówi, że firma kontynuuje badania i rozwija dalsze technologie wyświetlania dla linii iPad. Raport z zeszłego tygodnia sugerował, że Apple i Samsung zrezygnowali ze wspólnych planów opracowania wyświetlacza OLED dla nadchodzącego zaktualizowanego 10,9-calowego iPada Air.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx