sobota, 25 maja

John Gruber z Daring Fireball opublikował dziś swoje pierwsze wrażenia związane z nowymi słuchawkami AirPods Pro. Gruber mógł korzystać z nowych „AirPods Pro” przez kilka godzin w drodze powrotnej z imprezy medialnej Apple z powrotem do domu. Ogólnie nowe słuchawki AirPods spodobały mu się i stwierdził, że tłumienie hałasu działa dobrze, a żywotność baterii odpowiada informacjom podawanym przez Apple.

Apple zaprosił dziś kilkudziesięciu ludzi mediów do Nowego Jorku na spotkanie informacyjne i pierwszy dostęp do nowych „AirPods Pro”. Moje pierwsze wrażenie: lubię je.

Gruber zauważa również, że końcówki słuchawek w trzech rozmiarach są dostępne w Apple za 4 dolary w przypadku ich zgubienia.

Zamiana końcówek jest łatwa, choć wymaga nieco mocniejszego pociągnięcia niż się spodziewałem. Nie obawiajcie się – końcówki wydają się być dość solidne. A porady dotyczące wymiany mówią, że będą kosztować tylko 4 dolary – naprawdę tanio.

„AirPods Pro” zaczynają dziś przybywać do pierwszych klientów, którzy zakupili je w sklepie internetowym Apple. Są również od dziś dostępne w Polsce u autoryzowanych resellerów. AirPods Pro kosztują 1249 złotych, oferując redukcję szumów, konstrukcję douszną oraz odporność na wodę i pot.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx