wtorek, 3 października

Przedstawiamy Wam iKettle, niby zwykły a niezwykły czajnik elektryczny, który może być niemal całkowicie kontrolowany z telefonu iPhone na przykład podczas porannego leniuchowania w łóżku.

IKettle łączy się przez Wi- Fi i przeznaczoną mu aplikację z iPhone’em pozwalając na włączenie i wyłączenie, a także podniesienie temperatury otrzymanej ciepłej wody poprzez wybranie spośród czterech ustawień, które wahają się od 65˚C do 100˚C (czyli temperatury idealnej do parzenia kawy i herbaty).

Aplikacja to jednak nie tylko zdalny włącznik/wyłącznik. Możesz za jej pomocą ustawić alarm i rozpocząć gotowanie wody zaraz po przebudzeniu (po zapytaniu o potwierdzenie), oraz włączyć go automatycznie zaraz po powrocie do domu .

Jedynym problemem jest to, że trzeba napełnić go wodą w staromodny sposób: poprzez trzymanie go pod kranem. Jednak pełne napełnienie to 1.8 litra, co pozwala na zrobienie co najmniej kilku filiżanek gorącego napoju.

I choć prezentuje się całkiem dobrze, bez względu na to czy potrzebujesz obsługi przez Wi-Fi czy nie, to cena 118 Euro w tym przypadku może być trochę odstraszająca. Zainteresowanych odsyłamy do sklepu internetowego producenta.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx