poniedziałek, 22 kwietnia

Brian White, po jednej ze swoich dość regularnych wycieczek po Azjatyckich łańcuchach dostaw najwyraźniej nie ma wątpliwości, że Apple wyda większego iPhone’a w 2014 roku. Jeden z technologicznych dostawców w Chinach dał mu wyraźny sygnał, że są ku temu przygotowania. 

White stwierdza: „Biorąc pod uwagę dzisiejsze spotkanie, jesteśmy przekonani, że większy iPhone (około pięciocalowy) stanie się faktem w 2014 roku.”

To nie pierwszy raz kiedy słyszymy pogłoski o większym iPhone’ie. Gene Munster, inny analityk, również wyraził przekonanie, że iPhone 6 będzie mieć rozmiar wyświetlacza 4,8 cali. Już w lipcu Wall Street Journal informował, że Apple testuje większe wyświetlacze do przyszłego iPhone’a. Informacje White’a nie jest zatem znacząco różna, choć mi wciąż w to trudno uwierzyć.

Makieta iPhone’6 z 4,9-calowym wyświetlaczem

Przecież nie tak dawno pojawiały się analizy po których wszyscy mieli przekonanie, że to, co w końcu okazało się iPhone’em 5C będzie tanim modelem iPhone’a na rynki wschodzące. I po premierze Apple wyraźnie pokazał, że nie jest on wcale tanim telefonem i nadal trudno jest wyjść z błędnego przekonania, że jest to w jakiś sposób znacznie gorszy jakościowo telefon. Mając to na uwadze, zawsze warto sceptycznie podejść do różnego rodzaju analiz. Tak czy inaczej wciąż mamy mniej więcej rok do nowego iPhone’a, a Apple znany jest z tego, że lubi zmienić zdanie.

Czy uważacie, że Apple wyda większego iPhone’a w 2014 roku? Czy myślicie, że jest taka potrzeba?

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
10 lat temu

Tak jest taka potrzeba bo jusz duzo apps jsa lepse na android s display ponad 4,6″

smutny
smutny
10 lat temu

boże co za badziewne przyciski z boku T_T bez Jobsa wszystko idzie w złą stronę, najpierw design ios7 a potem to (oczywiście jeśli to sie ziści)

Robert
Robert
Reply to  smutny
10 lat temu

iPhony nie są projektowane z roku na rok i pokusiłbym sie o stwierdzenie, ze ios7 to ostatnie dzieło Jobsa nad jakim pracował. W końcu dowiedzielismy sie, ze Siri nagrano 5 lat przed powstaniem iPhone, iPad tez był już gotowy wiele lat przed wypuszczeniem na rynek. Poza tym to tylko wizualizacja daleka od apple

Seba
Seba
10 lat temu

A ja uważam że nie ma takiej potrzeby, żeby powstał większy iPhone, ponieważ właśnie to w iPhonie jest najlepsze że jest mały zgrabny i doskonale wykonany, podczas gdy większość telefonów opatrzonych nazwą „mini” np htc one mini, jest jednak trochę brzydszy niż jego starszy brat, i albo się kupuje patelnie, albo jednak mniejszy ale brzydszy tel o gorszych parametrach. A właśnie iPhone chyba jako jedyny jest mały ale bardzo mocny. a właściwie mały to złe określenie, bo to tamte są duże a iPhone jest taki jak powinien być. A czy wyjdzie większy, uważam że tak, trochę niestety tak, bo zawsze… Czytaj więcej »

4
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx