sobota, 13 lipca

Po długim wyczekiwaniu trafił do sprzedaży fizyczny kontroler gier dla iPhone’a i iPod’a Touch o nazwie iCade Mobile. Zaprezentowany na targach CES, iCade jest już dostępny do kupienia dla każdego miłośnika gier na iPhone’ie.

Koszt tego gadżetu to niecałe 70 dolarów. Nie będziemy oceniać czy jest on ładny, ważne, że jest funkcjonalny. Sam iPhone siedzi w obracanym środku urządzenia i daje możliwość zabawy zarówno w pionie jak i poziomie. ICade łączy się z telefonem poprzez Bluetooth. To obejście dość drogiego w rozwiązaniu korzystania z 30-stykowego złącza dokującego.

A w jakie gry można na tym grać? Producent chwali się, że na ten moment jest ponad 100 tytułów w App Store. Można je wyszukać przez wpisanie frazy „iCade”.

Jeśli nie możecie się przyzwyczaić do grania na ekranie dotykowym, to może warto zainteresować się tym produktem. Czekamy na wsparcie iCade dla bardziej znanych tytułów gier co na pewno zachęciło by bardziej do zakupu chociażby użytkowników tradycyjnych PSP. Producent namawia deweloperów do współpracy, co może zaowocować wzrostem popularności tego gadżetu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx