środa, 19 czerwca

Informację o „iPadzie mini” krążą już od jakiegoś czasu, a wiele raportów wskazuje na to, że Apple planuje wypuścić urządzenie z 7,85 calowym wyświetlaczem jeszcze w tym roku. Choć pogłoski ewoluują od dłuższego czasu, umocniły się po zeszłomiesięcznym raporcie serwisu iMore, który przedstawił kilka dokładnych informacji.

Serwis Unwired View opublikował dziś raport powołując się na chińską stronę MyDrivers.com twierdząc, że Apple faktycznie wprowadzi na rynek 7,85-calowego iPada jeszcze w tym roku. Według raportu anonimowych źródeł łańcucha dostaw, iPad mini będzie mniej więcej tej samej grubości co iPad 2 i posiadał wyświetlacz Sharp w technologii IGZO dzięki czemu byłby on cieńszy i jaśniejszy.

Pierwotnie wyświetlacze IGZO miały podobno trafić do trzeciej generacji iPada, ale najwyraźniej nie były gotowe na czas, ponieważ firma Sharp nie rozpoczęła masowej produkcji takich paneli do połowy kwietnia.

Kilka dni temu, chińska strona Apple Daily podała informację, że Apple odświeży aktualnego iPada latem tego roku o nowe wyświetlacze IGZO. Jednak to oświadczenie jest raczej bardzo wątpliwe, a oczekujący takiej aktualizacji mogą być rozczarowani.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx