poniedziałek, 15 lipca

Apple rozesłał wczoraj zaproszenia na swoją imprezę związaną z iPhone’em 6S i choć lokalizacja imprezy zwraca sporo uwagi, to jest jedna rzecz, którą Apple postanowił nas zaskoczyć. Otóż po raz pierwszy bezpośrednią transmisję z wydarzenia będą mogli obejrzeć również użytkownicy z systemem Windows.

Na streaming eventu Apple zwykle pozwalał widzom z przeglądarki Safari na Mac OS X lub przez iOS i Apple TV. W tym roku Apple rozszerzył publiczność także o użytkowników systemu Windows 10, zgodnie z informacją podaną małym drukiem na stronie internetowej wydarzenia.

Oczekuje się, że Apple podczas tej imprezy zaprezentuje iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus, wraz z przeprojektowanym Apple TV, który będzie wspierał aplikacje firm trzecich oraz posiadać nowego pilota. Impreza odbędzie się w legendarnym Billy Graham Civic Auditorium, gdzie Apple po raz pierwszy zaprezentował komputer Apple II.

Jeśli nie korzystacie z systemu Windows 1, to oczywiście imprezę można również oglądać na dowolnym urządzeniu z systemem iOS, jak i Apple TV (tylko 2 i 3 gen) oraz na stronie internetowej firmy Apple w przeglądarce Safari.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx