wtorek, 25 stycznia

appletvtouch_2

W raporcie potwierdzającym kilka często powtarzanych w plotkach funkcji następnej generacji Apple TV, w tym chip A8 i natywne wsparcie SDK do tworzenia aplikacji, redaktor naczelny TechCrunch Matthew Panzarino wykazał, że zestaw będzie również posiadał pilota wrażliwego na ruch, z touchpadem w górnej części i fizycznymi przyciskami na dole oraz mikrofonem dla Siri.

Panzarino twierdzi, że przeprojektowany pilot prawdopodobnie zostanie skierowany do okazjonalnych graczy:

Kontroler gier z mikrofonem, fizycznymi przyciskami, touchpadem oraz czujnikiem ruchu byłby niezwykle możliwy. Podczas gdy Apple prawdopodobnie zmierza w kierunku szerokiego rynku dorywczych graczy, nie byłbym w szoku, gdybym zobaczył innowacyjną rozgrywkę z takimi możliwościami kontroli. Pomyśl na przykład o grach wieloosobowych gdzie kilka osób korzysta z funkcji sterowania głosem lub o wielu popularnych gatunkach gier, które daje o wiele lepszą rozrywkę na telewizorze niż iPadzie czy iPhone’ie.

Nowe Apple TV z dostępem do App Store i łatwym w obsłudze kontrolerem mogłoby przyciągnąć znaczną liczbę okazjonalnych graczy od konkurencyjnych platform, takich jak Nintendo, w ten sam sposób, w jaki smartfony osłabiły inne przenośne urządzenia do gier. W połączeniu z filmami na żądanie i serialami telewizyjnymi, automatyką domową i usługą streamingu TV, nowy Apple TV móglby zdominować mieszkania.

Wtedy też niemal natychmiast, Apple TV nie byłby tylko „hobbystycznym” produktem Apple. Oczekuje się, że Apple ogłosi nowy Apple TV podczas swojej imprezy 9 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x