poniedziałek, 6 lutego

iPad

Choć powszechnie oczekuje się, że Apple ogłosi nowe iPhone’y i iPady w ciągu zbliżających się miesięcy w ramach przygotowań do sezonu zakupów świątecznych, to nie jest jasne, który z modeli iPada zostanie zaprezentowany.

Uważa się, że firma zaprezentuje nowy model iPada mini 4, ale krążyły też niespójne pogłoski zarówno o iPadzie Air 3 jak i tak zwanym „iPadzie Pro” choć ich daty wydania były niespójne.

Nowy raport z tajwańskiego blogu DigiTimes oferuje kilka dodatkowych informacji, które potwierdzają wcześniejsze pogłoski, że Apple nie planuje wypuszczenia teraz iPada Air 3 i koncentrując swoje wysiłki na iPadzie mini 4.

Raport twierdzi, że łańcuchy dostaw Apple szykują komponenty dla tabletu czwartej generacji, zauważając, że będzie miał on tylko drobne ulepszenia w stosunku do aktualnego iPada mini. Ostatnie doniesienia sugerują, że zbliżający się 7,9-calowy tablet będzie prawdopodobnie odchudzoną wersją iPada Air 2 z wsparciem wielozadaniowości na podzielonym ekranie.

DigiTimes ma mieszane doświadczenia związane z raportowaniem o nadchodzących planach produktowych Apple. Co więcej, bardziej niezawodny Japoński blog Mac Otakara poinformował w lipcu, że iPad Air 3 bazujący na nowym procesorze A9 jest nadal możliwy w 2015 roku, więc plan działania Apple pozostaje niejasny.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx