niedziela, 5 lutego

iPhone 6 aparat

Przez kilka ostatnich miesięcy liczne rysunki projektowe, makiety fizyczne i wycieki części wskazywały na wystający pierścień aparatu w iPhone’ie 6. Pierwsze pogłoski wskazywały, że dotyczyło by to wyłącznie większego, 5,5-calowego iPhone’a 6 ze stabilizacją obrazu, jednak najnowsze zdjęcia tylnej obudowy wersji 4,7-calowej mogą wskazywać, że i w nim także aparat może wystawać ponad obudowę.

protruding_ring_schematic

Teraz domniemany schemat udostępniony przez Apple.club.tw ponownie ukazuje wystający pierścień tylnej kamery 4,7-calowego iPhone’a 6, która wystaje około 0.67-0.77 mm. Strona twierdzi również, że telefon będzie grubość 7 mm, co zgodne jest z wczorajszym najnowszym wyciekiem zdjęć pokazujących w całości tylny i przedni panel.

Ponadto uważa się, że 4,7-calowy iPhone 6 ma mieć nadany kryptonim N56, natomiast wersja 5.5 calowa oznaczona jest jako N61. Jest to zgodne z nazwami kodowymi wcześniejszych iPhone’ów (iPhone 5 miał kod N94), jednak wersja CDMA iPhone’a 4 oznaczona była wyjątkowo jako N92. Nie ma żadnych dodatkowych dowodów sugerujących, że N56 i N61 to dokładne nazwy kodowe obu modeli iPhone’a 6.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje iPhone 6 na imprezie medialnej, której możemy się spodziewać 9 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx