wtorek, 27 lutego

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje kolejną wersję macOS na corocznej Worldwide Developers Conference w przyszłym tygodniu, a plotki sugerują, że aktualizacja wprowadzi samodzielne aplikacje do muzyki i podcastów. Apple potwierdził również, że jesienią aplikacja TV trafi również na komputery Mac.

Teraz mamy już pierwszy rzut oka na to, jak będzie wyglądać aplikacja Muzyka i TV dzięki uprzejmości Guilherme Rambo z 9to5Mac, który udostępnił kolejne przecieki zrzutów ekranu z każdej aplikacji. Rambo mówi, że zrzuty ekranu są raczej realne i nie są żadnymi koncepcjami, chociaż część została zredagowana, aby chronić źródła ich pochodzenia.

Raport twierdzi, że nowa aplikacja Muzyka jest oparta na iTunes, co widać po podobnym wyglądzie. Sekcje Apple Music, w tym Dla Ciebie, Przeglądaj i Radio, są wymienione na pasku bocznym z przyciskami sterowania odtwarzaniem u góry.

Nowa aplikacja TV jest wyświetlana z paskiem narzędzi do przełączania między sekcjami Oglądaj teraz, Filmy, Programy telewizyjne, Dzieci i Biblioteka. Pasek boczny zawiera podsekcje biblioteki Ostatnio dodane, Filmy, Programy telewizyjne i Pobrane wraz z gatunkami takimi jak Akcja i Przygoda, Komedia, Dramat i Dzieci.

Zrzuty ekranu nie są szczególnie odkrywcze, ale dają dobry wgląd w ogólny wygląd aplikacji Muzyka i TV na Macu. Nie udostępniono zrzutów ekranu z podobnej aplikacji Podcasty.

Apple powinien zaprezentować macOS 10.15 podczas konferencji otwierającej WWDC 2019 w poniedziałek o 19:00 czasu polskiego. Jak sugerują ostatnie odkrycia, macOS 10.15 może nazwać się macOS Mammoth. Pojawiają się również inne możliwe nazwy w tym macOS Monterey, macOS Rincon i macOS Skyline.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx