piątek, 8 grudnia

squair_curvaceous_bumper

Według nowego raportu  Mac Otakara, iPhone nowej generacji będzie posiadał zaokrąglone krawędzie ale może także i zakrzywiony wyświetlacz ze szkła.

Powołując się na „wiarygodne źródła”, publikacja zwraca uwagę, że pokrywa szklana iPhone’a 6 będzie zamocowana w jednej płaszczyźnie z zaokrąglonymi narożnikami urządzenia, odchodząc od prostych krawędzi stosowanych w iPhone’ie 4 i iPhone’ie 5S. Raport porównuje profil urządzenia do bumpera Squair Curvaceous produkowanego w Japonii, wykonanego z aluminium i posiadającego zaokrągloną obudowę.

Raport twierdzi również, że Apple może pozbyć się zastosowanych w iPhone’ie 5 i iPhone’ie 5S szklanych elementów przeznaczonych pod antenę na rzecz całej konstrukcji wykonanej z aluminium. Takie posunięcie może oznaczać, że Apple wprowadzi istotne zmiany do ogólnego układu antenowego, może nawet zmienić umieszczenie obecnego radia w różnych miejscach.

Przez kilka ostatnich miesięcy, różne raporty wskazywały, że iPhone 6 może posiadać lekko zaokrąglone krawędzie. Jednak tylko nieliczne doniesienia twierdziły, że urządzenie będzie wyposażone w szklany zakrzywiony wyświetlacz, choć Bloomberg zauważył w grudniu ubiegłego roku, że firma pracuje nad dwoma iPhone’ami z dużymi zakrzywionymi ekranami. Raport kontrastuje jednak z późniejszymi doniesieniami The Wall Street Journal ze stycznia tego roku, który mówił, że Apple nie będzie korzystał z zakrzywionych wyświetlaczy w swoich urządzeniach.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx