sobota, 25 maja

Kobieta o imieniu Siri napisała maila do dyrektora generalnego Apple Tima Cooka, prosząc o komputer Mac na swoje 30 urodziny, po wielu latach żartów na temat jej imienia.

Mail Siri Hafso do Tima Cooka podbija obecnie TikToka, a sama Hasfo w filmie stwierdza: „Napisałam e-mail do dyrektora generalnego Apple z prośbą o komputer, ponieważ czuję, że są mi to winni po wielu latach żartów z Siri”.

Hafso zamieściła również pełną treść swojej wiadomości na Twitterze.

Hafso opowiedziała, że wszystko, co teraz słyszy to zazwyczaj zdziwienie kiedy się przedstawia: „Siri? Jak ta w iPhone’ie?” lub „Czy twoi rodzice nazwali Cię po iPhonie”, mimo że Siri w czerwcu kończy 30 lat. Siri mówi, że jej MacBook „wyzionął ducha” w 2014 roku, oraz że nawet pracownik sklepu Apple na spotkaniu w Apple Store poprosił ją o dowód tożsamości, ponieważ nie wierzył, że to jej prawdziwe imię.

Hafso ujawnia również, że jako aktorka niestety straciła pracę z powodu COVID-19, występując w programie, który został odwołany na dzień przed premierą.

Jej skromna prośba skierowana do Tima Cooka dotyczy dowolnego MacBooka, którego Apple mogłoby oddać, nawet takiego, który leży gdzieś na półce w magazynie, brakuje mu klawisza lub takiego, który „jest odnowiony po tym, jak wylała się na niego kawa”.

Czy Apple spełni jej prośbę i marzenie? Pewnie dowiemy się wkrótce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx