wtorek, 23 kwietnia

Apple potwierdził, że będzie transmitować na żywo swoje wydarzenie „Gather Round” na Twitterze, jak również tradycyjnie na swojej stronie internetowej apple.com.

 

 

Promowany przez Apple tweet odnosi się do aktualizowanego na bieżąco strumienia z całej konferencji na Twitterze, prawdopodobnie przez uzupełniane tweety i zdjęcia najważniejszych wydarzeń. Użytkownicy Twittera mogą „polubić” tweeta, aby otrzymywać powiadomienia związane z wprowadzeniem nowości od Apple w dniu wydarzenia.

Środowa konferencja oznacza pierwszą transmisje na żywo w serwisie Apple na Twitterze. Apple stopniowo poszerzał sposoby, w jaki ludzie mogą oglądać transmisje na żywo w ciągu ostatnich kilku lat, umożliwiając ich oglądanie w przeglądarkach Chrome, Firefox i Microsoft Edge, a także przez własną przeglądarkę Safari na komputerach Mac, iPadzie i iPhone’ie.

Konferencja będzie również transmitowana na żywo za pośrednictwem aplikacji Apple Events na Apple TV. Na czwartej generacji Apple TV i nowszych, aplikacja jest dostępna w sklepie tvOS App Store. Na Apple TV drugiej i trzeciej generacji aplikacja pojawia się automatycznie na ekranie głównym w pobliżu wydarzeń.

Całość rozpoczyna się jutro, czyli w środę o godzinie 19:00 czasu polskiego w Steve Jobs Theatre usytuowanym w Apple Park w Cupertino w Kalifornii. Zrelacjonujemy wszystko co będzie na niej zaprezentowane.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx