piątek, 29 września

A dziś gadżet dla naszych czytelniczek. Eleganckie panie mają zawsze jeden problem. Gdziekolwiek się nie pojawią musza pilnować swojej torebki. A co jeśli chcą się dobrze bawić, tańczyć całą noc bez konieczności jej śledzenia, a przede wszystkim martwienia się o jej zawartość.

Na rozwiązanie tego problemu powstał JoeyBra. To specjalnie zaprojektowany biustonosz z boczną kieszonką, w której można bezpiecznie schować swojego iPhone’a, karty kredytowe, dowód osobisty czy klucze. Kieszonka jest dyskretna, a jeśli masz sukienkę, można łatwo wsunąć tam iPhone’a i równie szybko w razie potrzeby go wyjąć.

Już teraz zbierane są pierwsze zamówienia na ten funkcjonalny biustonosz, który pozwoli Ci zostawić torebkę i ruszyć na parkiet nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoich kosztowności. Nasza unikalna konstrukcja będzie pasować do większości telefonów komórkowych, dowodów osobistych, kluczy i innych małych przedmiotów, niezależnie od wielkości biustu. Żadna ilość przedmiotów nie zmieni Twojego stanika. Kiedy kieszeń jest pusta, nasz patent będzie wyglądał dokładnie tak jak każdy inny stanik, co oznacza, że ​​można go nosić w dzień i w nocy.

Widzieliśmy odzież coraz bardziej dostosowywaną do zaawansowanych technologii, zwłaszcza kurtki, a nawet sportowe topy dla pań, więc ciekawym pomysłem jest zobaczyć wejście technologii w sferę bielizny.

Pewnie, JoeyBra nie stanie się miejscem przechowywania iPhone’a każdej pani, ale cieszy fakt nowej generacji firm produkcyjnych wchodzących w tak niszowy rynek. W końcu jest o co powalczyć.

Na obecną chwilę dostępny jest tylko jeden rodzaj biustonosza JoeyBra, ale wygląda na to, że wkrótce może być ich więcej.

JoeyBra ma trafić do sprzedaży w czerwcu i można go wstępnie zamówić za 29,99 dolary.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kendra Kroll
11 lat temu

or… try an alternative way to keep cell phones and valuables closer, without worrying about where your purse/bag has gone… and keeps iphone etc away from sweat, too. I use ’em daily on my leg and waist for my ID, cards, keys and cell. super comfy & easy to use. detachable/interchangeable too.  LOVE! …can ship internationally. http://www.portapocket.com

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx