czwartek, 18 lipca

Zespół Evad3rs wydał właśnie evasi0n7, swobodny Jailbreak dla iOS 7. Cały proces trwa około pięć minut, pod warunkiem, że dokonasz odpowiednich kroków i zrobisz wcześniej kopię zapasową iPhone’a lub iPada. Oto jak wykonać jailbreak iOS 7 iPhone’a lub iPada przy użyciu evasi0n.

Pierwszy krok o którym absolutnie nie możemy zapomnieć to kopia zapasowa urządzenia z systemem iOS. Jeśli używasz do tego iCloud, możesz zainicjować ręcznie jej wykonanie. Ponieważ będziemy potrzebować podłączyć urządzenie do komputera Mac lub PC, warto rozważyć synchronizację z iTunes. W końcu ostrożności nigdy dość. Ponadto ważne pamiętajcie, że Apple wciąż nie wyraził oficjalnego przyzwolenia na jailbreak. Modyfikacja oprogramowania iOS może spowodować utratę gwarancji, choć oczywiście zawsze jest możliwość powrotu do oryginalnego oprogramowania poprzez odtworzenie oprogramowania. Tak czy inaczej jailbreak wykonujesz na własne ryzyko.

Podłącz telefon iPhone lub iPada do komputera Mac / PC za pomocą dostarczonego kabla USB. Pobierz oprogramowanie evasi0n i uruchom pobrany plik.

Jeśli otwierasz go na Macu otrzymasz powiadomienie o tym, czy jesteś pewien, że chcesz, aby go otworzyć. Wybierz 'open’.

W oknie Evasi0n wraz z opcją „Jailbreak” pojawi się informacja z przypomnieniem o wykonaniu kopii zapasowej i zapoznaniu się z FAQ.

Proces jailbreak rozpocznie się i w tym momencie nie wymaga niczego z Twojej strony, przynajmniej w początkowej fazie, która nie trwa dłużej niż kilka minut.

Po zakończeniu procesu iPhone lub iPad zrestartuje się. W tym momencie będziesz poinstruowany, aby odblokować urządzenie, a następnie wybierz ikonę evasi0n 7. Twoje urządzenie iOS ponownie zrestartuje się. To normalne.

Podczas ponownego uruchamiania zobaczysz ikonę evadi0n. Po zakończeniu procesu uruchamiania zobaczysz ostateczną wiadomość, że Twój swobodny Jailbreak dla iOS 7 jest wykonywany. Kliknij przycisk „Exit”.

Proces zakończony. Możesz cieszyć się jailbreakiem.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kitkat33
Kitkat33
10 lat temu

Na Windows nie działa program !!

Krzysiek
Krzysiek
10 lat temu

„Program evasi0n7 przestał działać”
Zna ktoś rozwiązanie i sposób aby uruchomić program?

zapolak
zapolak
10 lat temu

ja miałem soft 5.1.1 zaktualizowałem do 7.0.4 i dopiero zrobiłem
jailbreak teraz hula mi wszystko programy np. nawigację wgrałem dzięki
iFunbox wszystko spoko

zapolak
zapolak
10 lat temu

ja instalowałem z takiego pliku evasi0n7-win-1.0.1 jeszcze przed całą operacją trzeba ściągnąć hasło jeżeli masz na ipadzie

Marek
Marek
10 lat temu

Iphone 5 po kopi zapasowej i podlaczeniu do macbook z itunes pokazuje sie blad polaczenia tel z pc. A dokladniej brak połaczenia z powodu zlej odpowiedzi tel. Ktos wie jak pomoc?

7
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx