środa, 19 stycznia

Wkrótce po zaprezentowaniu w poniedziałek długo oczekiwanego przeprojektowanego komputera Mac Pro, Apple dodało na swojej stronie internetowej zabawną funkcję wykorzystującą rozszerzoną rzeczywistość, która pozwala każdemu sprawdzić, jak by nowy komputer wyglądał na ich biurku.

Oczywiście z pełnym przekonaniem zdaję sobie sprawę, że nowy Mac Pro nie jest komputerem dla przeciętnego użytkownika tylko profesjonalnym narzędziem do pracy i zapewne mało z Was będzie mogło sobie na niego pozwolić jednak miło jest zobaczyć sobie jak prezentował by się na naszym stanowisku pracy.

Aby to sprawdzić wystarczy wejść z iPhone’a lub iPada na stronę internetową Mac Pro lub nowego monitora Pro Display XDR, a następnie wybrać link „See Mac Pro in AR” („Wyświetl Mac Pro w AR”), aby uruchomić narzędzie rozszerzonej rzeczywistości na swoim urządzeniu.

Po kilku sekundach powinniście zobaczyć dwie opcje u góry ekranu. Tryb „Obiekt” umożliwia używanie palców do powiększania i obracania szczegółowego renderu 3D nowego Mac Pro lub monitora. Po wciśnięciu przycisku „AR” włączymy tylną kamerę iPhone’a lub iPada i możemy skierować urządzenie w miejsce, w którym potencjalnie mógłby stać Wasz nowy komputer.

Cena nowego Mac Pro zaczyna się od 5 999 dolarów z ośmiordzeniowym procesorem Intel Xeon, 32 GB pamięci ECC RAM, kartą graficzną AMD WX 7100 i pamięcią SSD o pojemności 256 GB i będzie on dostępny na zamówienie jesienią. Nowy 32-calowy wyświetlacz Apple o rozdzielczości 6K, nazwany Pro Display XDR, będzie również dostępny jesienią w cenie od 4 999 dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x