sobota, 20 kwietnia

Jabra, lider na rynku osobistych i biurowych rozwiązań audio, wprowadza do oferty nowy model słuchawek Jabra Connect 5t jako trzeci produkt z serii Jabra Connect.

Dołącza on do wszechstronnego zestawu słuchawkowego nagłownego Connect 4h oraz przenośnego zestawu głośnomówiącego Jabra Connect 4s z rodziny produktów stworzonych dla osób, które chcą same wybierać swoje elastyczne rozwiązania do pracy zdalnej w sprzedaży detalicznej. Jabra Connect 5t wnosi do tej gamy produktów zalety słuchawek true wireless i będzie solidnym towarzyszem w pracy zdalnej.

Jabra Connect 5t (1)

W czasach, gdy praca w domu jest standardem, posiadanie odpowiednich narzędzi i technologii jest dla większości priorytetem. Z globalnego raportu o pracy hybrydowej „Hybrid Ways of Working 2022” przeprowadzonego przez Jabra wynika, że 57% pracowników wybiera elastyczny model pracy, a 28% pracuje całkowicie zdalnie. W związku z tym słuchawki Jabra Connect 5t zostały opracowane z myślą o osobach pracujących w domu, które potrzebują słuchawek dousznych do pracy, ale też rozrywki.

Praca w dowolnym miejscu i czasie

Praca zdalna powinna być tak samo efektywna jak w biurze, a słuchawki Jabra Connect 5t umożliwiają to dzięki hybrydowej aktywnej redukcji hałasu i eliminacji szumu powodowanego przez wiatr. Te słuchawki douszne zostały wyposażone w kombinację mikrofonów zwróconych do wewnątrz i na zewnątrz. Umożliwiają one eliminację hałasu z otoczenia, dzięki czemu użytkownicy pracujący w trybie zdalnym mogą skoncentrować się na rozmowach bez zakłóceń. Technologia 6 mikrofonów umożliwia uzyskanie wyrazistego dźwięku o wysokiej jakości podczas rozmów, a 6-milimetrowe przetworniki odtwarzają bogaty dźwięk utworów z ulubionej playlisty. Dźwięk odtwarzany przez słuchawki ulepszają dodatkowo kodeki SBC, AAC i Qualcomm® aptX™.

Model Connect 5t, oparty na wprowadzonych niedawno słuchawkach dousznych true wireless Elite 5, umożliwia zachowanie połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie, na przykład z laptopem i smartfonem, a to za sprawą funkcji Bluetooth Multipoint. Funkcja Google Fast Pair w systemie Android i Microsoft Swift Pair w systemie Windows umożliwia łączenie ze słuchawkami w ciągu kilku sekund, dzięki czemu można bezproblemowo przełączać urządzenia. Dzięki funkcji Spotify Tap wystarczy dotknąć słuchawek, aby posłuchać dowolnego utworu muzycznego.

Użytkownicy mogą uzyskać do 7 godzin pracy słuchawek na baterii i do 28 godzin w sumie z dołączonym etui i podkładką do ładowania bezprzewodowego z certyfikatem Qi. Funkcja szybkiego ładowania zapewnia użytkownikom godzinę energii w ciągu dziesięciu minut – idealne rozwiązanie do całodziennych rozmów.

„Wszyscy wiemy, jak uciążliwe są rozmowy z dźwiękiem o słabej jakości lub w hałaśliwym otoczeniu. Nasza wizja rodziny produktów Jabra Connect wynika z dążenia do tego, by użytkownicy wyglądali i brzmieli profesjonalnie niezależnie od tego, gdzie znajdują się w domu. Wszyscy powinni mieć swobodę i możliwość pracy niezależnie od miejsca, dlatego słuchawki Connect 5t to doskonały dodatek zwiększający potencjał pracowników” — mówi Calum MacDougall, SVP w Jabra.

 Rodzina produktów Jabra Connect obejmuje nowe słuchawki Connect 5t, nagłowny zestaw słuchawkowy Connect 4h oferujący nową jakość rozmów za pośrednictwem komputera, a także profesjonalny zestaw głośnomówiący Connect 4s do udziału w telekonferencjach w domu.

 Najważniejsze cechy i funkcje Connect 5t:

  • Technologia 6 mikrofonów — wyraźne połączenia do spotkań wirtualnych
  • Hybrydowa aktywna redukcja hałasu — blokuje hałas z zewnątrz, umożliwiając lepszą koncentrację
  • Inteligentne opcje łączności — dzięki funkcji Bluetooth Multipoint można łączyć słuchawki z dwoma urządzeniami jednocześnie, a Google Fast Pair i Microsoft Swift Pair umożliwiają łączenie w ciągu sekund. Funkcja Spotify Tap daje łatwy dostęp do muzyki
  • Do 7 godzin działania na baterii i do 28 godzin z etui ładującym— do prowadzenia rozmów przez cały dzień. W zestawie ładowarka bezprzewodowa
  • 6-milimetrowe głośniki — bogaty, przyjemny dźwięk do pracy i rozrywki
  • Asystenci głosowi— Asystent Google* i Alexa oferujące pomoc przy użyciu poleceń głosowych

Słuchawki Jabra Connect 5t będą dostępne w rekomendowanej cenie producenta 799 PLN w wybranych sieciach sklepów elektronicznych, a także na stronie jabra.com i serwisie Amazon.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx