sobota, 20 kwietnia

iTranslate na Mac

iTranslate jest od długiego czasu jednym z najbardziej popularnych tłumaczy językowych na iOS, a teraz pojawił się także na komputery Mac.

Z obsługą ponad 80 języków, komunikatami głosowymi pomagającymi w wymowie i prostym paskiem menu jest aplikacją, którą na pewno warto sprawdzić. Zaprojektowana została jako aplikacja na pasku stanu, do której zawsze mamy dostęp za pomocą tylko jednego kliknięcia lub naciśnięcia klawisza skrótu, by pomóc nam w rozwiązaniu każdego problemu tłumaczenia.

Podobnie jak w wersji na iOS, iTranslate jest szybki. Jedną z ciekawych funkcji wersji na Mac jest możliwość szybkiego przełączania języka wprowadzanego i wyjściowego i możliwość skakania tam i z powrotem między tłumaczeniami. Słownik nie tylko wyświetla przetłumaczone słowo lub frazę, ale różne zastosowania, a nawet synonimy.

screen800x500-1

Kolejną użyteczną funkcją iTranslate jest możliwość odtworzenia wymowy dowolnego tłumaczonego słowa. Można ustawić głos męski lub żeński, oraz to z jaką szybkością słowa mają być wypowiadane dla każdego języka.  iTranslate posiada także wbudowaną romanizację dla języków takich jak chiński, rosyjski i arabski, które używają innych liter niż alfabetu łacińskiego.

W związku z debiutem aplikacji w Mac App Store i jej promocji przez Apple na głównej stronie sklepu, SonicoMobile sprzedaje iTranslate na Mac za 50% ceny czyli 4,49 EUR, ale tylko w ograniczonym czasie. Warto korzystać z tej okazji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Patryk Maluha
Patryk Maluha
9 lat temu

Szkoda ze ja mam za free 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx