czwartek, 25 lipca

Is there a traffic jam?

Wielu z nas podróżuje codziennie tą samą trasą do pracy lub domu i dobrze zna miejsca, w których tworzą się korki. Wystarczy więc sprawdzić czy w danym kluczowym miejscu tworzy się korek żeby pojechać inną trasą i nie tracić czasu na zablokowanej ulicy.

Można to zrobić na wiele sposobów. Mamy w App Store wiele aplikacji nawigacyjnych które mają w sobie zawartą funkcję informowania o korkach. Wiele z nich jest płatnych, nie wszystkie działają tak jak powinny.

Teraz w sklepie z aplikacjami pojawił się nowy tytuł na dodatek naszego polskiego dewelopera: Is There A Traffic Jam? której działanie jest bardzo proste. Wystarczy utworzyć sobie trasę (np. Do pracy), określić na mapie kluczowe punkty kontrolne i szybko przejrzeć je przed wyjazdem na mapie prezentującej natężenie ruchu. Aplikacja wspiera już także Apple Watch co ułatwia naniesienie punktów kontrolnych na trasę bezpośrednio z zegarka.

Appka posiada mechanizm przypomnień, które na wypadek zatracenia się w porannym zabieganiu, przypomną nam o sprawdzeniu tras.

Krótkie działanie aplikacji możecie zobaczyć poniżej:

Appka dostępna jest tutaj: https://apple.co/1PBfwfo za darmo. W App Store dostępna jest również płatna wersja bez reklam (https://apple.co/1byBrVj0). Dla pierwszych zainteresowanych osób mamy trzy kody promocyjne pozwalające na pobranie aplikacji bez reklam. Kody znajdziecie poniżej.

4YFAFF4JW7NR
93KYNX6A4E9R
6AKAYFFF6EMH

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx