wtorek, 27 lutego

iOS 8.4 beta 3

Firma Apple udostępniła dziś trzecią wersję beta iOS 8.4 dla zarejestrowanych deweloperów, dwa tygodnie po wypuszczeniu drugiej wersji beta iOS 8.4 i trzy tygodnie po wydaniu pierwszej wersji beta iOS 8.4. iOS 8.4 jest w fazie testów od połowy kwietnia. Dzisiejsza beta jest również dostępna dla publicznych beta testerów.

Beta, o numerze buildu 12H4098c, jest dostępna poprzez system aktualizacji over-the-air i przez stronę iOS Developer Center. Apple wydał również programistom kolejną wersję beta Xcode 6.4 beta 3.

Główną funkcją iOS 8.4 jest całkowicie nowa aplikacja Muzyka, która posiada odnowiony wygląd. Aplikacja Muzyka w swoim nowym wyglądzie pokazuje zdjęcia artystów w widoku „Wykonawcy” i oferuje nowy MiniPlayer z przeprojektowanym wyglądem okna „Teraz odtwarzane”. Posiada także spersonalizowane listy odtwarzania, globalne możliwości wyszukiwania, które sprawiają, że łatwiej szuka się w samej aplikacji.

IMG_0614

Pierwsze dwie wersje beta iOS 8.4 posiadały spore ilości błędów związanych z nową aplikacją Muzyka, które Apple dopracowuje w kolejnych wersjach beta. Według dodanej dziś notatki, trzecia beta zawiera kilka poprawek w celu poprawy stabilności aplikacji, ale nadal znana jest długa lista problemów z aplikacją.

Przeprojektowana aplikacja Muzyka w iOS 8.4 wyprzedza podobno debiut przeprojektowanej usługi streamingu muzyki, którą Apple może zaprezentować podczas Worldwide Developers Conference w czerwcu. Mówi się, że nadchodząca usługa transmisji strumieniowej muzyki może być podobna do istniejącej usługi muzyki Beats firmy Apple, ale z odświeżonym designem, głębszą integracją z iTunes i zdecydowanie mocniej koncentrując się na ekskluzywnej zawartości.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx