poniedziałek, 4 lipca

iridium-go

Iridium Go! to satelitarny hotspot, który umożliwia podłączenie do pięciu urządzeń typu smartfon, laptop czy tablet w dowolnym miejscu na całym świecie. Bez zmartwień, bez opłat roamingowych. Wystarczy podłączyć się i być w kontakcie z innymi, gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko potrzebujesz kontaktu i to bezpośrednio z urządzenia z którego korzystasz co dzień.

iridium-go-1

To idealne rozwiązanie umożliwiające wykonywanie połączeń telefonicznych i dostęp do Internetu wszędzie tam gdzie nie docierają sieci GSM np. na morzach i ocenach, pustyniach, czy wysoko w górach. Iridium GO! przekształca twojego smartfona czy tablet w potężne urządzenie do globalnej komunikacji. Każdy kto ceni sobie ruch, aktywność, pobyt w miejscach poza zasięgiem tradycyjnego sygnału GSM Iridium GO! umożliwia niezawodne funkcje transmisji głosu i danych za smartfonie lub 5 innych urządzeniach mobilnych. Transmisję sygnału gwarantuje globalna konstelacja 66 satelitów Iridium, rozmieszczonych na sześciu orbitach okołoziemskich na wysokości 780 km.

iridium-go_2

Metalowo-gumowa obudowa wytrzymuje zmieniające się warunki atmosferyczne (piasek, woda, kurz) oraz na upadek z wysokości. Niewielka składana antena aktywuje urządzenie i umożliwia jego transport np. w kieszeni. Zestaw można zamontować w samochodzie, samolocie lub na statku. Iridium Go! współpracuje ze wszystkimi przenośnymi urządzeniami z systemem iOS i nie tylko.

Produkt będzie dostępny w ofercie firmy TS2 Technologie Satelitarne w drugim kwartale 2014 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Nowakowski
Krzysztof Nowakowski
8 lat temu

Ciekawe jaka cena 🙂 Fajne na łódkę 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx