środa, 28 września

Szczegóły dotyczące nie zaprezentowanych jeszcze iPhonów, które Apple ogłosi we wtorek nadal wydobywają się z finalnej wersji beta iOS 11, która przez chwilę pojawiała się w piątek w nocy. Najnowsze informacje, pochodzące od dewelopera Steve’a Troughton-Smitha, potwierdzają pamięć RAM, której możemy spodziewać się w trzech urządzeniach.

Nadchodzący, 5,8-calowy iPhone X OLED i 5,5-calowy telefon iPhone 8 Plus będą posiadać 3GB pamięci RAM, a 4,7-calowy telefon iPhone 8 będzie posiadać 2GB pamięci RAM.

Jest to zgodne z plotkami o trzech urządzeniach pochodzących od wiarygodnego analityka KGI Securities Ming-Chi Kuo, który sugerował wcześniej, że dwa większe urządzenia miałyby 3 GB pamięci RAM, a mniejszy 4,7-calowy telefon iPhone będzie oferowany z 2 GB pamięci RAM.

Kuo informował również, że szybkość transferu DRAM w trzech nowych modelach będzie szybsza niż w iPhone’ie 7 od 10 do 15 procent, aby umożliwić lepszą wydajność AR, choć to nie zostało jeszcze potwierdzone.

Obecnie iPhone 7 Plus ma 3 GB pamięci RAM, a iPhone 7 ma 2 GB pamięci RAM. Model 7 Plus wyposażony jest w więcej pamięci RAM w celu obsługi podwójnego obiektywu. Zarówno iPhone 8 Plus, jak i iPhone X będą wyposażone w podwójne obiektywy, a iPhone X oferować ma nowy, pionowy układ kamery.

Apple planuje ogłosić trzy nowe iPhone’y na swojej konferencji 12 września, a oficjalne nazwy urządzeń zostały potwierdzone w ten weekend. Flagowe urządzenie o przekątnej 5,8 cala z wyświetlaczem OLED nazywane będzie „iPhone X”, podczas gdy dwa inne urządzenia o przekątnej 4,7 i 5,5 cala o standardowych wyświetlaczach LCD i wyglądzie podobnym do istniejących urządzeń iPhone 7 i 7 Plus zostaną nazwane iPhone 8 i iPhone 8 Plus.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx