sobota, 28 stycznia

Prawdopodobnie dokładna specyfikacja baterii i pamięci RAM nowego iPhone’a SE pojawiła się dziś rano w arkuszu danych technicznych chińskiego operatora China Telecom.

Apple ogłosił wczoraj nową generację iPhone’a SE, reklamują go 4,7-calowym wyświetlaczem, przyciskiem Home z Touch ID, układem A13 Bionic, ładowaniem bezprzewodowym i ceną od 2199 złotych.

Jednak w typowy dla siebie sposób Apple nie ujawnił pojemności baterii ani pamięci RAM nowego telefonu. Pierwsze rozłożenie urządzenia na części powinny ujawnić te szczegóły w nadchodzących dniach, ale do tego czasu musimy ufać, że informacje operatorów są dokładne.

China Telecom twierdzi, że nowy iPhone SE ma 3 GB pamięci RAM. Dla porównania, seria iPhone’ów 11 ma 4 GB pamięci RAM, co sugeruje, że Apple umieściło mniej pamięci w iPhonie SE, aby sprostać niższym wymaganiom aparatu z jednym obiektywem i innym możliwościom sprzętowym.

Zgodnie z dokumentem nowy iPhone SE ma taką samą pojemność baterii 1821 mAh, co iPhone 8, którego skutecznie zastąpił w ofercie Apple. Biorąc pod uwagę, że Apple twierdzi, że „iPhone SE działa tak długo, jak iPhone 8”, liczba ta wydaje się wiarygodna.

Apple twierdzi, że telefon obsłuży do 13 godzin odtwarzania wideo i do 8 godzin strumieniowego przesyłania wideo na jednym ładowaniu. Dla porównania, bateria ‌iPhone’a 11‌ zapewnia 17 godzin odtwarzania wideo i do 10 godzin transmisji strumieniowej.

‌iPhone‌ SE jest dostępny w kolorze czarnym, białym i czerwonym (PRODUCT) RED, a jego ceny zaczynają się od 2199 złotych z 64 GB pamięci wewnętrznej, a opcje 128 GB i 256 GB są dostępne odpowiednio za 2449 złotych i 2949 złotych. Będzie go można zamówić w przedsprzedaży od godziny 14.00 czasu polskiego w piątek, 17 kwietnia. Urządzenie będzie można kupić również u wybranych autoryzowanych sprzedawców i operatorów od piątku 24 kwietnia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx