środa, 19 stycznia

Apple udostępnił właśnie swoim publicznym beta testerom pierwszą wersję beta nadchodzących aktualizacji iOS 13.4.4 i iPadOS 13.4.5, dzień po tym jak druga już wersja bety iOS i iPadOS‌ 13.4.5 trafiła w ręce deweloperów.

Publiczni testerzy, którzy zarejestrowali się w programie testów beta firmy Apple, będą mogli pobrać aktualizacje iOS/‌iPadOS‌ 13.4.5 bezprzewodowo po zainstalowaniu odpowiedniego certyfikatu na urządzeniu z systemem iOS.

iOS i ‌iPadOS‌ 13.4.5 wydają się być drobnymi aktualizacjami, skupiającymi się głównie na poprawkach błędów, ulepszeniach niewidocznych z zewnątrz oraz innych drobnych poprawkach i zmianach. Oprogramowanie może rozwiązywać problem z Hotspotem osobistym, który uniemożliwiał jego działanie dla niektórych osób, a także może naprawić lukę związaną z VPN, czyli problemy, o których Apple informował, że zostaną rozwiązane w nadchodzących aktualizacjach.

iOS 13.4.5 dodaje nową funkcję do Apple Music, która umożliwia udostępnianie utworów z Apple Music na Instagram Stories. Stuknięcie przycisku Udostępnij w utworze w „Apple Music” tworzy historię z tytułem utworu, nazwą albumu i animowanym tłem, ale na podstawie udostępnionych informacji w tej chwili nie można uzyskać bezpośredniego dostępu do Apple Music.

iOS i ‌iPadOS‌ 13.4.5 prawdopodobnie będą ostatnimi aktualizacjami systemów operacyjnych iOS i ‌iPadOS, ponieważ Apple przechodzi do prac nad iOS i ‌iPadOS‌ 14.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x