czwartek, 7 lipca

Wraz z coraz większą dostępnością do iPhona 8, który można kupić już w pierwszych krajach na całym świecie, w sieci pojawiają się pierwsze filmy wideo, które testują wszystko, od szybkości do trwałości.

YouTuber JerryRigEverything postawił sobie za cel sprawdzenie twierdzenia Apple, że iPhone 8 używa najbardziej wytrzymałego szkła jakie kiedykolwiek użyto w smartfonie.

Autor przeprowadził test Mohsa w celu określenia twardości stwierdzając, że zarysował się on na poziomie 6 na 10, podobnie jak iPhone 7. Dla porównania szafir, materiał używany do wyświetlacza Apple Watch w modelach ze stali nierdzewnej i Edition osiągnął wynik 9. Ekran był jednak odporny na zarysowania monetą, kluczami i ostrzem noża.

W teście zginania iPhone 8 zachował się lepiej niż iPhone z zeszłego roku. Nie było oddzielenia szkła i obudowy ani żadnego rzeczywistego zniekształcenia ramki urządzenia.

YouTuber MadMatt przeprowadził porównanie szybkości między iPhone’em 8 Plus i iPhone’em 7 Plus, wyświetlając aplikacje uruchamiane obok siebie wraz z benchmarkiem Geekbench. Chociaż aplikacje zostały uruchomione z taką samą prędkością na obu urządzeniach, to iPhone 8 był o wiele lepszy w teście Geekbencha, jak widzieliśmy w zeszłym tygodniu w przeciekach wyników chipu A11.

IPhone 8 i iPhone 8 Plus jest już w rękach wielu użytkowników na całym świecie. W Polsce będzie go można oficjalnie kupić już od przyszłego piątku czyli od 29 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx