wtorek, 28 marca

Dziś po północy do oficjalnej sprzedaży w Polsce trafił iPhone 8 i iPhone 8 Plus oraz Apple Watch serii 3. Telefony są również dostępne u operatorów Orange, T-Mobile i Play. W Polsce liczna liczba oficjalnych resellerów dała możliwość nocnego zakupu telefonów oferując specjalne eventy.

Ja postanowiłem wybrać się wczoraj na nocną premierę nowych urządzeń do iSpotu w warszawskiej Arkadii. Zainteresowanie telefonami, pomimo powszechnej opinii o jego braku, było całkiem spore. Pod sklepem już od 22.00 zaczęli ustawiać się pierwsi chętni, a przed samą północą było to już dobra setka. Może nie są to tłumy, ale biorąc pod uwagę środek nocy i fakt, że zdecydowanie większy szum zrobi się wraz z premierą iPhone’a X, był to całkiem niezły wynik. Czas oczekiwania uprzyjemniał grający DJ, hostessy częstowały kawą i kanapkami więc atmosfera była prawie piknikowa. Równo po północy otwarto drzwi sklepu i pierwsi klienci zostali do niego wpuszczeniu. Obyło się bez przepychanek, ponieważ tym razem telefonów wystarczyło dla wszystkich zainteresowanych. Każdy kto po niego przybył wychodził z salonu zadowolony.

Poza sklepami stacjonarnymi sprzedaż uruchomił także polski internetowy sklep Apple Online. Czas oczekiwania na dostarczenie wszystkich modeli wynosi od 1 do 3 dni. Zatem zapasy tych modeli są obecnie spore, co nie jest też szczególnym zaskoczeniem.

Przypomnijmy, że iPhone 8 jest dostępny w dwóch pojemnościach 64GB i 256GB. Za mniejszą pojemność musimy zapłacić 3 479 złotych, za większą 4 229 złotych. Za model iPhone 8 Plus, który również dostępny jest w dwóch tych samych pojemnościach zapłacimy odpowiednio 3 979 złotych i 4 729 złotych.

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx