niedziela, 19 maja

Zgodnie z obietnicą, specjalna edycja iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus (PRODUCT) RED jest już dostępna do zamówienia na Apple.pl oraz przez aplikację Apple Store na iPhone’a i iPada w Polsce i kilku innych krajach.

Nowe modele są dostępne z pamięcią 64 GB lub 256 GB w tych samych cenach, co odpowiadające im modele iPhone 8 i iPhone 8 Plus w standardowym srebrnym, złotym i gwiezdnym szarym, które dalej również pozostają dostępne.

  • iPhone 8 / (RED) / 64GB: 3 479 zł
  • iPhone 8 / (RED) / 256GB: 4 229 zł
  • iPhone 8 Plus / (RED) / 64GB: 3 979 zł
  • iPhone 8 Plus / (RED) / 256GB: 4 729 zł

Pierwsze dostawy dotrą do klientów w piątek 13 kwietnia, a dostępność w sklepach w sklepach Apple i u wybranych autoryzowanych sprzedawców rozpocznie się tego samego dnia w Stanach Zjednoczonych, Polsce, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii, Nowej Zelandii, Singapurze i Wielkiej Brytanii.

Podczas gdy wersja (PRODUCT) RED iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus miała biały przednie panel, wersje iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus mają czarny przedni panel. Wcześniej, wielu użytkowników narzekało, że czarny przód lepiej komponował by się z czerwonym kolorem obudowy, dlatego też może obecny model jest właśnie w takich kolorach.

Nowe, skórzane etui folio na iPhone’a X w kolorze (PRODUCT) RED jest również od dziś dostępne w sklepie Apple.pl.

Produkty są częścią 11-letniej współpracy Apple z (RED), założonej w 2006 roku przez lidera U2 Bono i działacza Bobby’ego Shrivera. Marka i licencjonowane produkty w kolorze czerwonym pomagają zdobyć fundusze na globalny fundusz na rzecz walki z AIDS, który pomaga osobom dotkniętym HIV lub AIDS, gruźlicą i malarią w ośmiu krajach afrykańskich.

Za każdy sprzedany produkt (RED) firma Apple wnosi swój wkład, pozyskując do tej pory ponad 160 milionów dolarów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx