sobota, 3 czerwca

Prawdopodobny 5,8-calowy iPhone z wyświetlaczem OLED od krawędzi do krawędzi będzie posiadał taką samą jak iPhone 7 Plus wielkość pamięci RAM czyli 3GB i będzie dostępny w dwóch wariantach pamięci, 64GB i 256GB, wynika z informacji podanych przez chińską firmę badawczą TrendForce.

Raport, który potwierdza kilka wspominanych już w plotkach funkcji urządzenia dodał, że tak zwany „iPhone 8” nie będzie mieć w pełni zakrzywionego wyświetlacza ze względu na problemy produkcyjne i testy związane z upuszczaniem urządzenia. Zamiast tego, topowe urządzenie przyjmie ten sam lekko zakrzywiony wyświetlacz 2.5D używany od iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus czyli od roku 2014.

TrendForce twierdzi, że Apple usunie przycisk Home z iPhone’a i zintegruje tą funkcję w wyświetlacz. Jeżeli fakt ten się potwierdzi, to sugeruje to wprowadzenie funkcji rozpoznawania twarzy, która może uzupełniać Touch ID. Sam TrendForce oczekuje, że „iPhone 8” włączy technologię detekcyjną 3D, która może być używany do rozpoznawania twarzy i cech rozszerzonej rzeczywistości.

Nota badawcza mówi również, że 5,8-calowemu iPhone’owi towarzyszyć będą zaktualizowane modele 4,7-calowe i 5,5-calowe z wyświetlaczem LCD. Model 5.5-calowy będzie rzekomo miał taką samą pamięć 3GB RAMu jak iPhone 7 Plus, natomiast model 4,7-calowy zatrzyma 2 GB pamięci RAM. Oczekuje się, że obydwa modele posiadać będą opcję pamięci 256 GB.

W ubiegłym roku TrendForce dokładnie przewidział, że iPhone 7 i iPhone 7 Plus będzie dostępny w pojemnościach 32GB, 128GB oraz 256GB.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał A. Nowakowski
Rafał A. Nowakowski
6 lat temu

Ciekawe…

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx