sobota, 2 lipca

Google opublikował swoje coroczne podsumowanie wyników wyszukiwania „Rok 2016 w wyszukiwarce” podkreślając najbardziej popularne frazy wyszukiwań wykonywanych przez ludzi w całym 2016 roku. Jak to zwykle bywa, Apple ma spory udział w topowych wyszukiwaniach w różnych kategoriach i zajmując czołową pozycje w kategorii Consumer Tech. IPhone 7 znalazł się na samym szczycie tej listy wyprzedzając hasło Freedom 251. Trzecie miejsce zajął iPhone SE, przed iPhone’em 6S, Google Pixel, Samsungiem Galaxy S7, iPhone’em 7 Plus, Galaxy Note7, Nintendo Switch i Samsungiem J7. 

W grudniu ubiegłego roku iPhone 6S zajął pierwsze miejsce tego rankingu w tej samej kategorii, a Apple Watch pojawił się na wysokim miejscu trzecim. W tym roku Apple Watch nie pojawił się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych wyszukiwań technologicznych Google, pomimo tego, że Apple wypuścił nową serię 2 tego urządzenia.

W kategorii Ogólne wyszukiwań Google pierwsze miejsce w 2016 roku zajął Pokémon Go, dzięki swojej popularności i szału jaki ogarnął świat w lecie i nadal poprzez aktualizacje gry i dodatki do niej. IPhone 7 zajął drugie miejsce za Pokémon Go i był jedyną frazą związaną z Apple, która jest wymieniona w rankingu ogólnym tego roku. Inne popularne terminy wyszukiwane w 2016 roku to Deadpool, Olimpiada, Slither.io, Prince, David Bowie i wiele innych.

Cały ranking wyszukiwania Google możecie sprawdzić tutaj, aby dowiedzieć się o najczęściej wyszukiwanych filmach, wiadomościach, programach telewizyjnych, muzykach i więcej.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx