wtorek, 27 lutego

Rok w wyszukiwarce Google 2014

Google opublikował dziś swoje podsumowanie „Rok w wyszukiwarce”, podkreślając popularne trendy wyszukiwania w roku 2014 w kilku kategoriach. Nic dziwnego, że liczba wyszukiwanych haseł związanych z Apple znalazła się wysoko w rankingu wśród najbardziej wyszukiwanych haseł w kategorii elektroniki użytkowej, a „iPhone 6” osiągnął numer 1, „Apple Watch” zajął miejsce 8 a „iPad Air” miejsce 10.

Inne popularne hasła wyszukiwane w ramach kategorii elektroniki użytkowej to „Samsung Galaxy S5”, które zajęło miejsce 2, „Xbox One”, który zajął miejsce 7 i „Nokia X”, która zajęła miejsce 9. W pierwszej dziesiątce ogólnych trendów wyszukiwania Google w roku 2014 nie znalazło się żadne hasło dotyczące technologii, choć można by pod nie podciągnąć najpopularniejszą aplikację roku  Flappy Bird, która zajęła miejsce 6.

W zeszłym roku, terminy związane z Apple takie jak „iPhone 5S”, „iOS 7” i „iPad Air” umiejscowione były równie wysoko w rankingu najbardziej popularnych haseł wyszukiwania Google w 2013 roku zajmując odpowiednio miejsce #3, #11 i #68.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx