środa, 21 lutego

Podczas swojej prezentacji medialnej we wtorek, Apple zaznaczył, że wzrośnie pojemność baterii w iPhone’ie 5C mimo, że jest niemal identyczny jak iPhone 5, a parametry techniczne iPhone’a 5S również pokazują, że użytkownicy nowego telefonu także mogą spodziewać się dłuższej żywotności baterii.

Szczegóły obu nowych iPhone’ów pokazują do 10 godzin rozmów w trybie 3G i tle samo, czyli 10 godzin korzystania z internetu LTE, w porównaniu z 8 godzinami dla obu zadań na iPhone’ie 5. Czas czuwania dwóch nowych modeli jest również zwiększona do 250 godzin, w porównaniu z 225 godzinami na iPhone’ie 5.

Apple nie pokazał jednak dokładnej pojemności baterii nowych iPhone’ów, ale serwis AnandTech wyszukał w dokumentach FCC (Federalna Komisja Łączności), że iPhone 5c posiada o 5% większą pojemność baterii w stosunku do iPhone’a 5, a iPhone 5s o 10% większą baterię.

Bateria iPhone’a 5s, którą odnotowano w dokumentach FCC jest bliska, ale nie identyczna z tym, co widać było na prototypie z grudnia 2012 roku. Bateria w tamtym urządzeniu pokazywała 5,92 Wh, natomiast dokumenty FCC zgłosiły pojemność 5,96 Wh. Dokumenty zgłaszające pojemność baterii 5,73 Wh dla iPhone’a 5c, pasują do tego co ostatecznie zastosowano w telefonie, a co można zobaczyć na zdjęciu zamieszczonym dziś przez C Technology.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx