niedziela, 5 lutego

iPhone 4S, w porównaniu z poprzednikiem, wprowadził dwukrotnie szybszy procesor, lepszy aparat, lepszy układ graficzny i – jak się okazuje – większe zapotrzebowanie na dane internetowe. Jak informują analitycy z Arieso, iPhone 4S potrzebuje transferować niemal dwa razy więcej danych niż iPhone 4.

Powodem takiego zapotrzebowania jest Siri. Jak wyszło z badań, użytkownicy korzystający z tej funkcji, zużywają 1,6 razy tyle danych internetowych co właściciele iPhone’ów 4, znacznie więcej danych niż właściciele iPadów (2,6 razy więcej) oraz niemal trzykrotnie więcej danych niż właściciele iPhone’ów 3G.

Dodając do „internetowego zapotrzebowania” Siri genialne podzespoły najnowszego smartfona Apple’a, użytkownicy bardzo chętnie buszują po Sieci, ponieważ jest to wygodne, szybkie i naprawdę niedrogie. To akurat dotyczy nie tylko właścicieli iPhone’ów, ale także posiadaczy innych telefonów dotykowych.

Swoją drogą, ktokolwiek z Was używa na swoim iPhonie 4S funkcji Siri? Jeśli tak, to czy zauważyliście znacznie większe zapotrzebowanie na dane pakietowe niż przed zaopatrzeniem się w iPhone’a 4S?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx